Claire - minipříběh

22. ledna 2010 v 17:11 | Shiroa |  Jednorázovky
Další volovina.....nějak mě pohltila voloviny-píšu-já mánie:-D

Claire kráčela. Byla zpátky v místě svého domova, v Odesse v Texasu. Pod ní nebyl nic víc než rozžhavený písek. Cítila se zklamaná, smutná, bolest ji užírala zaživa. Silně jí svítilo do očí zapadající načervenalé slunce, ale nevšímala si toho. Dívala se na písek před ní.
Jak jí to jen mohl udělat? Jak? A Proč? Byla to jen pomsta? A za co? Nevěděla, neměla ani tušení. Sundala si boty pro vlastní pohodlí a bosa vytvářela stopy šlápějí v písku, jenž jí pálil chodidla. Po třicetistupňovém vedru ale neměla čekat něco jiného.
Po tváři jí stékala slza a spadla do žlutohnědé hmoty obklopující okolí. Z místa dopadu se ozvalo zasyčení, vznikla pára a vznášela se pár centimetrů nad zemí. Claire ji však nezahlédla, kráčela dál bosa a cítila jen zvláštní vnitřní smutek.
Dorazila na místo svého cílu, místo, kde zažila nejsilnější okamžiky svého života. Před ní se tyčila stará konstrukce. Se zalitýma očima slzami kráčela po prvních schodech a držela se pevně nažhaveného železného zábradlí. Dostala se nahoru. Pomalu kráčela a pozorovala pod sebou mřížkovanou podlahu, která jí píchala a pálila na chodidla. Konečně se dostala na to místo, přelezla zábradlí a držela se. Nedívala se dolů na zem, ale na nebe a přemýšlela o smrti. Smrt, jiná možnost jí teď nezbývala.
,,Sbohem," špitla, pustila se a skočila dolů. Užívala si ten nádherný pocit létání, jakoby ho mnohokrát zažila. Zároveň si také užívala poslední chvilky svého života a přemýšlela, co ji čeká, až dopadne. Konečně se znovu setká se svým milým?
Dopadla na zem, celým jejím tělem projela ostrá bolest. Claire čekala na smrt. V posledním okamžiku jí však něco napadlo.
,,Doprdele! Já jsem přece nesmrtelná!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama