Sylar - minipříběh

22. ledna 2010 v 17:10 | Shiroa |  Jednorázovky
http://i158.photobucket.com/albums/t81/remus1986/icons2/009aaa.jpgMě napadlo udělat něco...mno to je jedno...takový kraťounký příběh. Teda spíše naprostá volovina...xD

Je tu sám. Skoro sám. Sylar a on. Sylar stál naproti své budoucí oběti. Udělal krok vpřed. Nejdnou ho zasáhl proud náhlých emocí. Konečně udělá to, po čem tak dlouho toužil. Zjistí, jak funguje.
Udělal další krok. Chtěl to udělat rychle, ale veděl, že ho konečně nikdo nemůže vyrušit, a také chtěl si tuhle událost, na kterou tak dlouho čekal, vychutnat.
Udělal další krok vpřed. Měl možnost si svou budoucí oběť prohlédnout a dát jí případně milost. Ale odkdy dává Sylar - sběratel schopností - někomu milost? Ne, je rozhodnutý. Musí vědět, jak funguje.
Zvedl ruku, která se mu začala třást. Bál se mu uškodit. Bude toho pak litovat? Ale žádné pak nebude! Všichni ho budou pronásledovat, má jedinečnou příležitost ho dorazit, aby ho nikdo nerušil.
Ukázal prst a maloval ve vzduchu rovnou čáru. Z oběti začala téct červená tekutina. Sylar se předklonil pro zbytky své oběti a strčil si je do pusy.
Konečně zjistil, jak funguje jahodový koblih!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama