Červenec 2010

Anahí :) :)

25. července 2010 v 22:31 | Shiroa |  Traditional Art
Heh...
takže C.Č.

Fotky - Skalnaté pleso, Normální photos

25. července 2010 v 21:45 | Shiroa |  Photos
Tak, fotešky dělané mnou, ty normální jsou upravené... s těma z tater se mi nechce štvát:-D
P.S.: Není chytrý si vzít na tenhle výlet nahoru kamsi do hor žabky a bílé tříčtvrťáky? :-D :-D Jo, a jestli jsou některé fotky až moc barevný, zato se omlouvám, mě se to zobrazuje jinak...no kdyžtak sry...:-)

Volnost

8. července 2010 v 17:29 | Shiroa |  Digital Art
jeden digitální (volnost):-)
Aneb co spraví tvořivá nálada:-)
Snad se líbí...:-D :-P

7.7. - Super extra návod: Jak otevřík konzervu!

7. července 2010 v 13:23 | Shiroa |  Diary
Šmarjáá....!! :-D :-D
Po tomhle prostě musím napsat na blog... musím:-D A co se stalo? No, se ségrou jsme si chtěli udělat příjemný zdravý obídek, a to krabí salát, velice ejdnoduchý na přípravu. Ale... Je tu jedna překážka. A to konzerva s ananasovým kompotem. tak jsem se dali do otevírání. Obě dvě jsme jaksi nešikovné (ségra se už předtím stihla trošku říznout), takže nám to s tím otevírákem moc nešlo. Zabodli jsme do toho... byla díra, ale dál s tím nešlo. Po šťourání toho otvíráku do té dírky ségra použila moje školní nůžky... pak šla pro větší... s tím jsme se praly, a udělali menší čárku. Pak zase otvírák, s nímž jsme se dál prali.... ještě párkrát nůžky, ségře s epodařilo udělat dírku do boční stěny a já s tím vůbec nemohla hnout. Pak se s tím zase štvala... a mě napadlo: Kleště! Utíkala pro kleště a pak už to šlo hladčeji... :-D :-D Ale ty hlášky, fakt moc, ten postup... otevírání nám trvalo kolem 15-20 min... Ale to bylo lítání po bytu a rvaní se s tou konzervou... :-D Takže příště - na otevírání je nejlepší si vzít kleště! :-D Ale výsledek stojí za to...:-D
Jinak, o UraBoku jsem napsala do předchozího diary, nepředpokládala sjem, že se mě zmocní taková výtlemová bomba jako teď:-D :-D
No, a já končím. To byl takový návod pro nás nešikovné. Ještě fotky z díla a je to:-D
Nářadí a naše konzerva:-D :-D
shiroa.blog.cz
shiroa.blog.cz

A tady na detailu můžete vidět tu boční dírku:-D
shiroa.blog.cz
Tak a teď jsem se vážně naštvala.... zjistila jsem, že nemohu použít, ať se jedná o jakýkoliv typ PS, takový brush, co by začínal splýváním a končil splýváním.... chápejte, nebude vidět, odkud jsem začala kreslit.... Protože tohle jde jen na tabletě! Grr!!! Právě teď, když jsem za poslouchání dvou skladeb (normal písně Olivie Lufkin - a little pain a skladby od Kaoru Wada - dearly beloved a sotanshi) dostala chuť udělat nějaké grafické dílko, což jsme plánovala od včerejšího večera, tak jsem moc chtěla najít, proč jim o tak splývavě začíná, se mi stane tohle... vážně díky...:-( Mám moc chuť si ten tablet objednat, ale prachy nejsou a rodiče taky spoří, opravují chalupu a coby jim vadilo přispět pitomých 1300 na tablet? Ne, to raději něco jiného... ale ne. Dám si předsevzetí, že do nového roku ten přístrojek budu držet v ruce! :-) Řekla bych - našetřím si, ale mám v plánu koupit ségře tričko na narozky, které má za měsíc....ale pšššt! Sice ji zrovna teď (aneb co dokáže naštvat během pár sekund) nemám zrovna v lásce, to triko jí koupím...:-) chci udělat radost...:-)

Shirogane poločrt:-D

7. července 2010 v 13:15 | Shiroa |  Traditional Art
Taže... tohle zařadím sem, není to tak odfláknutý jako jiný črtky, taže....:-D
Nejprve jsem udělala na A5 jeden črt, z hlavy, ale ten nebyl přesný, tak jsem to obkreslila se změnami, malými a to pouze na kabátu, jinak zůstal původní, a obtáhla jsem to tentokrát tenčí, ale už vypsanou fixou. neva:-D No a jsem se jedoho dne rozhodla to vybarvit, tak jsem sáhla po červené, hnědé, oranžové a modré pastelce, tužce a gumě a tvořila...:-D Tyjo jako... hlavně sjem se soustředila na oblečení, zjistila sjsem, že s emi teda lehčjei kreslí takhle, než nějakými čárami:-D :-D jako vážně:-D Ale dala jsem to, a sice k tomu moc nesedí ten spodek, nevadí.... :-D Mě to nevadí...:-D je to na malou A5, ale co.... :-P

Neušlechtilý - Kapitola sedmá

7. července 2010 v 10:17 | Shiroa |  Neušlechtilý
shiroa.blog.cz
Kapitola sedmá
Další den. Kdo by řekl, že tak málo dní, tak málo hodin, a tolik se toho může změnit? Kdo by to řekl? Pomyslel si? Ale když tak přemýšlím, někde stačí jenom pár sekund a svět je hned jiný. Toto je ten trošičku lehčí případ. Ale o trošičku, avšak s větším následkem.
Převlečen, nasnídán a umyt se procházím chodbami směrem na zahradu. Dneska je zvláštně. Nebe je celé šedé, zataženo, žádné větší světlo. Ale vzduch, který panuje, nevydává žádné náznaky deště. O to více je nepříjemněji.
Tentokrát se z okna nedívá. Naštěstí. Cítím jakousi úlevu, svobodu, můžu se volně oddat své práci. Celé dopoledne jsem se tedy věnoval přehrabávání hlíny v záhonu, kam hodlám zasadit pár keříků.
"Pane Danieli, princezna Skidaia vás očekává," ozvalo se za mými zády a než jsem stačil vzhlédnout, mohl jsem akorát rozpoznat záda pana Dalase.
"Super," špitl jsem ironicky a zhrozil se nad pomyšlením, proč si mne ta princeznička žádá. Opustil jsem záhony, rychle se upravil a vyrazil do její komnaty v prvním patře zámku Mariesell. Cestou jsem se modlil o přežití. Nemám ji rád, vůbec.
Nejprve zaklepat, poté vejít. Tohle tady platí, zejména pro služebnictvo. Také jsem to tak udělal.

Črtky - červenec, srpen

2. července 2010 v 16:25 | Shiroa |  Traditional Art
Várka črtků, od nejnovějších po nejstarší...


SasuNaru - Plán Shoujo part 2

2. července 2010 v 13:51 | Shiroa |  Jednorázovky
Part 2

SasuNaru - Plán Shoujo part 1

2. července 2010 v 13:50 | Shiroa |  Jednorázovky
Takže, konečně hotová jednorázovka. Je na dvě části....
Vůbec není tak, jak měla být. Teda aspoň ne od první třetiny. Plánovala sjem, že se tam zdrží několik dní, a každý den s ní půjde ven, bude se postupně sbližovat... Ale to by bylo na dlouho, na kapitolovku, a navíc bych dokola psala to samé. Proto jsem to urychlila... A ten konec je divný. Měl by být na něj dýl naštvaný, ale... mno. Taky to mohlo být více úchylný, jednou ráno sjem si doslovně představovala text jako u jiných povídek, ale než jsme stačila něco napsat, vykašlala jsem se na to a zapomněla. Navíc, nebudu ta yaoi úchylačka, a už tak se dost "stydím" a cítím "trapná" s tímto výtvorem. Takže sjem nikde nezacházela do detailů, i když ke konci je trocha náznaku mého ero-záchvatu:-D :-D nebojte... takže shrnutí: Je to na rychlo a čas odbytý, jinak by to bylo dlouhý a zbytečně se opakující. A ještě něco důležitého. Sasuke neodpovídá Sasukemu, maximálně vzhledem, Naruto také neodpovídá Narutovi, maximálně vzhledem... takže klidně ty jméne můžu vyměnit za Mikoto/Hanabe či Youri/Koito ... na jméně nesejde, prostě to jejich chování vůbec, ale vůbec neodpovídá realitě:-D :-D Takže toho sjem si také vědoma. Ale aspoň na zahnání času....
Taže:
Název: Plán Shoujo
Pairing: Sasuke/Naruto/Michiyo
Žánr: Shounen-ai/yaoi