Únor 2011

JYJ fighting!! xD

28. února 2011 v 17:40 | Shiroa |  Digital Art
JUCHUU!!!
po několika měsících jsem se přeci jen dočkala... dodělala jsem to!!
tyjo....

Sexy borec Seulong + nahlédnutí do mého světa

24. února 2011 v 18:28 | Shiroa |  Traditional Art
Jak jsem řekla - obrázek nějakého člena nějaké korejské skupiny se mi dostal do mobilu náhodou. Projížděla jsem allkpop a když jsem narazila na jeho fotku, řekla jsem si, že by nebylo ve škodě ji mít v mobilu pro zvláštní případy. A udělala jsem dobře. Když pak učitelka řekla, že máme volné téma, vytáhla jsem mobil a najela na tu fotku. Ano, ztrapním se, kdo by kreslil polonahýho chlapa? Kdo jiný než já! :-D
no a bylo to....

Zradit - 8. kapitola

22. února 2011 v 15:00 | Shiroa |  Zradit

Osušil jsem se, oblékl a sedl si na pohovku. Yori zatím chystal něco k jídlu. Stoupnul jsem si, ohraničil celou mysl od vnějších vlivů a zaměřen pouze na jediné jsem přistoupil k pultu. Usmál se na mě a pokračoval v mazání chleba. Já nenápadně rukou naznačil noži, aby se vyndal ze stojanu. Mám ještě možnost ucuknout, vrátit se zpět, přestat, ale co by to byl za život na útěku a v nejistotě? Navíc, před očima mi mihla matná vzpomínka ženské postavy a její srdce rvoucí výraz, když ji odváděli do vězení. A v tom okamžiku mě strnulý Yori vyděšeně pozoroval. Nůž levitoval u jeho krku.
Nejprve se pokusil svým "vnitřním okem" zjistit, kdo ho ohrožuje, ale jakmile si všiml volné rukojeti, jeho pohled se obořil na mě.

Hero na plátně! :-)

19. února 2011 v 14:09 | Shiroa |  Traditional Art
Já se překonávám... někdy vážně nemohu uvěřit, že něco takového dělám. Udělala jsem.
Včera sjem o půl čtvrtý zasedla k plátnu s předkresleným obrysem Hera a chňapla po akrylkách. Výsledek? Nechte se překvapit:-)

Zradit - 7. kapitola

17. února 2011 v 18:10 | Shiroa |  Zradit

Sakra! Učebnice! Honem!
Křičel jsem ve svém duchu a házel do batohu správné učivo. Teprve před chvílí jsem doběhl domů po noci strávené v Yoriho posteli a začal se chystat do školy. Musím to stihnout!
Doběhl jsem zadýchaný na zastávku, jel, vystoupil, vešel do třídy, kývl na Yoriho a usedl si na židli. Zhluboka jsem oddychoval.
"Vypadá to, jako by ti něco dalo zabrat," uchichtl se a věnoval svému. Já se zazubil, poté však odebral do země vzpomínek.
Včera to bylo úžasné, vážně. Bolest už nebyla moc cítit, buď zvyknutím (což asi ne), nebo větší ohleduplností Yoriho a mohl jsem se tak soustředit na něco jiného. A to na něj a jeho úžasnou hruď. Teda, vážně téma na přemýšlení, ale dalo mi to sílu pokračovat, když jsem nemohl. A taky myšlenka na mámu, samozřejmě. Už bych měl začít vymýšlet plán, jak ho dostat na práh té budovy. Řekli živého nebo mrtvého. Co je lepší?

GD TOP animky:-D

15. února 2011 v 14:37 | Shiroa |  K-Pop
Loleeec:-D
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/030/d/6/save_me__bb_by_vendetta_911-d38f021.gif

Zradit - 6. kapitola

15. února 2011 v 14:33 | Shiroa |  Zradit

Otevřel jsem oči. Byl jsem trochu unavený, vyčerpaný. Na chvíli jsem nevěděl, co se děje, než mi všechno docvaklo a já zjistil, kde to právě jsem.
Ležel jsem namačkaný na Yoriho, má ruka byla položena na jeho hrudi a hlava taktéž. Každým kouskem těla jsem se o něj otíral.
No super, zaklel jsem a přemítal, jaké mám možnosti. Pravda zněla takto - včera večer to nebylo špatné. Vůbec nebylo. Možná proto, že jako chlap věděl, jaké má muž potřeby a já to samé. Takže jsem si tak nějak pomohli. Nebo vážně mě nějak přitahuje? Blbost. Nebylo to špatné, líbilo se mi to, dokud jsem se neocitl pod ním. To jsem překousl a snažil se i v tomto najít zalíbení. A jak to vypadá, jestli mám zachránit matku a takhle pokračovat, ještě párkrát tohle zažiji. Super.
Ale přežiju to? Zvládnu? Předstírat, že jsem někdo jiný? Jako kdyby on nedělal stále to samé. Prostě musím rozluštit celou správu, pak najít vhodnou příležitost a dotáhnout ho k té organizaci. A budu volný. Tohle zvládnu. Vždyť mám pouze tři týdny!

Nuda a ukradený motiv

8. února 2011 v 18:38 | Shiroa |  Digital Art
Nevím proč, ale Mega U/V mě už štve. Ať stahuju, ať se dívám na videa, vše je pomalé a nemožné. Sbohem čivavo z Beverly Hills.
Včera jsem byla na menším nákupu. Jít sama má své kouzlo:-) koupila jsem si bílou košili a růžové tílko k tomu. Vypadá to suprově:-D a ještě ty nové botičky s velkým tenoučkým podpatkem... miluju je:-D Když jsem je tehdy viděla, byla to láska na první pohled:-D
no, koupila jsem si bílou tubu akrylky. Drahá, ale co už. Teď mě ještě čeká den, kdy rodiče přijdou z lídlu s balíčkem pěti rámů.... ježíš. Malé bych brala, ale mít další 50x70 cm? Ne, díky:-D Tak velký plátno já nevedu. nebo alespoň nějakou dobu si an to netroufnu. Nejsu dobrá. Ne jako táta... ten je suprový, jeho obraz mi zdobí zeď nad postelí. A i tak. Každý maluje jiný žánr - realisti oba dva, ale on maluje spíše krajiny (a někde má ženu s rozepnutou košilí:-D) zatímco já zas osoby, malé detailní věci. No jo, abstrakce mi prostě nepadla do ruky:-D
Jop... dnes jsme dodělávali ananas s logem: Nekuř, zhniješ! ... originální, co? :-D
jejda... mezi rozepsanými články mám hromadu věcí, co se mi teď nechce zveřejňovat. ANimace, cosplaye, fotky Junsua. Zveřejním to postupně, tak se nelekejte:-D :-D
chjo... no k mému rychlému črtářskému výtvoru, co bych ani neměla zveřejňovat. motiv je ukradený - někde jsem ho viděla a dokonce dala na blog do nějakého článku. Bylo to s postavami Hetalie. Ale co už. Nudím se a nevím co dělat a Junsu se mi nechce. Nemám dost času. A potřebovala jsem udělat něco "úchylnýho" (xD)
A pod tím je ještě jeden "črtek". Takové cvičení postavy (děláno hned po Red Johnovi) kdy jsem si chtěla vyzkoušet anatomii ženy. Nejdříve žena, potom Sakura a měl přijít i Naruto - oranžovou a Sasuke - modrou. Ale oni se mi nedařili, spíše Naru, tak jsem se vykašlala a dělala po svým:-D

A už se*u na vetřelce na mým blogu. SE*U! Chápete? Je mi to u něčeho! Sejně tady nic nenajdou, tak ať se neobtěžují... že je to baví...(nejspíš až moc) ale je mi to u něčeho.

sayounara...:-D


Zradit - 5. kapitola

6. února 2011 v 14:45 | Shiroa |  Zradit
Jo, hej, u tohodle je "tak trochu" cenzura. Po malé dětičky je to nebezpečné i s doprovodem rodičů.... tyjo... stále nemohu uveřit, že jsem takovou hova*inu napsala:-D :-D
shiroa.blog.cz

Nastalo pondělí. Yori čekal ve třídě, opíral se o svojí lavici.
"Zdar," pozdravil, já taky a začal jsem si chystat učebnice.
"Vše je v pohodě, s dostatkem výhružek jsme donutili, aby šel říct pravdu. Že si prostě vymýšlel."
"Okej," usmál jsem se. "A jinak co ty? Žádný problémy, že by tě nějak prozradil?"
"Ne, neměli být," řekl a cítil jsem z těch slov přesvědčení. Myslel to vážně. Byl si jist.
Zbytek dne proběhl v pohodě. Po škole, ještě než jsme se rozdělili, jsem se ho zeptal na menší otázku, pro mě důležitou.
"Jdeš dnes večer do herny?"
"Proč?" otočil se na mě. Zašklebil jsem se.
"Abych věděl, jestli tě mám poučit dnes, nebo až někdy jindy o dávání pozor na "náhodnou" krádež peněz. Prostě si dávej pozor na to, koho obereš."
Zasmál se. V očích mu zajiskřilo.

Hasky namalované plátýnko:-D Snowing...

4. února 2011 v 16:31 | Shiroa |  Traditional Art
Tak jsem se konečně na to vrhla! Využila jsem mého volného času a za poslouchání SEOULFM (dokud nezačali hrát pouze U-kiss, kteří mě "malinko" lezou na nervky...) jsem vzala do rukou malé 20x30 cm plátýnko, roztáhla stojan, v pravé ruce si držela paletu a v levé štětec a šla jsem na to!

Pocta k... něčemu a kecy okolo

3. února 2011 v 19:57 | Shiroa |  Digital Art
dlouhý kec, který vysvětluje aktuální dění a stavy...