Březen 2011

Takový parodie (chcíplá na zemi xD)

31. března 2011 v 19:48 | Shiroa |  K-Pop
Tu ženskou miluju :-D Text dokonale vystihuje, tanec taky... mazec toto :-D :-D
čeká vás Hunger-breaker, Hungry-ism (chudák GD, Rain)


Koizora

30. března 2011 v 21:30 | Shiroa |  Digital Art
Prácička z prázdnin roku 2010

Výlevy

30. března 2011 v 21:29 | Shiroa |  Poezie
Starší výlevy... :D


Útržky mé mysli part 1

30. března 2011 v 14:58 | Shiroa |  Útržky mé mysli
Útržky mé mysli - něco jako můj projekt. Prostě budu zapisovat různé představy, rozhovory, vše co se mi vryje do hlavy a já vím, že bych to asi nedokázala využít, i kdybych se snažila. Protože jsem líná a měla bych zbytečné seky. Jsou to mé nevyužité vize, z nichž by mohli být povídky, kdybych měla ještě více fantazie a nápadů...

I když tenhle příběh by se dal rozepsat, ale neměla bych fantazii.... Stejně - Lucas žije v mých představách (např ten chlápek z Looking in the distance ho má malinko zobrazovat)
časové úseky krátkou čarou...


Surprise, my boy! - 2.

27. března 2011 v 17:52 | Shiroa |  Surprise, my boy!
Ježiš. Já píšu strašný kraviny, ještě štěstí, že tu stále ještě není třetí kapča. Omj...


Bylo sobotní ráno, svěží a nádherné, zavánělo krásnou atmosférou sobotního klidu. Katsumiho probudil sluneční svit, jenž mu jemně ozářil obličej a ostře bodl do očí. V tomto duchu pohody se umyl, nachystal a sršíc bezdůvodnou radostí a veselím sešel do kuchyně. Okny do ní prosvítaly paprsky slunce a ještě více nalaďovaly struny poklidné melodie, avšak jeden tón nehrál jak měl a Katsumi se pustil do toho, aby neslyšitelná hudba hrála jak má. Pustil se do chystání snídaně, aby mu probudila a osvěžila zanedbané čichové i chuťové buňky.
Jeho táta nejspíš dál spal a Katsumi si přál, aby to takhle nějakou dobu zůstalo, netušil, jak by se měl chovat, kdyby jeho otec sešel do kuchyně a sedl si naproti něj. V takových situacích si byl bezradný. Složité citové pochody, chování, změny názorů a tlak mezi osobami při komunikaci. Tyhle věci nesnášel. Vyhýbal se jim. Jako stále nezkušený mladík je vypisoval ze svého života.
Oblečen v lepších jeansech a volné mikině se rozhlédl po domě, stoje na prahu domu, a rozloučil se s klidem, s nímž doteď žil. Poslední mrknutí, poslední vněm ozářené staré linky, prudké mávnutí dveřmi a stál na chodníku, rozhlížeje se na okolí.

Looking in the distance

27. března 2011 v 12:52 | Shiroa |  Digital Art
Byla nuda.... a chtěla jsem něco dělat. Výtvarničit. Ale neměla jsem možnosti, takže jsem oprášila pero od tabletu a začala dělat něco jen tak, bez předlohy... na profil mě navedl sketch spolužáka ze školy...
No....
Ráda dělám černé nebo bílé (modré) vlasy, takže proto tomu tak je. A jeho tělo je úúúúplně hrozný, ale co už :-D líbí se mi jeho pohled, jeho mírný poúsměv.... no, snad se líbí:-D
P.S.: Eun-Chan už taky nemám ráda. Měla jsem ji ráda, dokud nebyl patnáctý nebo šestnáctý díl... Ta kráva si odjede na dva roky pryč. A já do poslední chvíle věřila, že se nakonec otočí. Kráva :-D :-D :-D
oki...

Surprise, my boy! - 1.

20. března 2011 v 17:06 | Shiroa |  Surprise, my boy!

... ehm. Nevím, jestli s tím budu pokračovat nebo ne, ale co už... naspala sjem něco a mám chuť to zveřejnit, takže... možná, na 50 - 90% s tím praštím, ale co už :-D jinak, picty z úvodky jsou vzaté z googlu.. chtěla sjm něco jednoduchého... :-D

"Hej, holka, tady nemáš co dělat!" žďuchl do ní a razil si dál cestu k prodejnímu pultu na lístky. Ona na něj stále hleděla, dívka s mužnější a sportovnější postavou, v plandavé šedé mikině přes hlavu a volných chlapeckých džínech. Svraštila zamračeně obočí skryté pramínky vlasů a přes kratší, chlapecky sestříhané, tmavé kaštanové vlasy si přehodila kapuci. Ruce nastrčila do přední kapsy, kde se vzájemně uchytily a zahřívaly, a vyrazila vpřed nehledě na mužova slova.
Nepřipadala si zvláštně, přestože se nacházela v kolektivu samých chlapů. Co jiného se dá v takové typické aréně čekat? Každý správný chlap a několik odvážně oděných žen očekávají velkou a pořádnou show s terénními auty a šroty sesbíranými ze skládek. Všichni tvrdí chlapi předvedou svoji fantazii, jak vyzdobit svůj traktůrek či kolika odlišnými způsoby se dají tyto plechové krabice přejet.
Ale co tu pohledává tahle chlapeckým způsobem oblečená dívka? A… je to vůbec dívka?

Zradit - 11. kapitola

13. března 2011 v 14:00 | Shiroa |  Zradit
shiroa.blog.cz
"Kaito!" Přiběhl ke mně Yori a podepřel mě. Vojín se postavil za nás.
"Nesmíš se tak přepínat, nesmíš- Sakra! Kdy? Kde? Musíme hned do nemocnice!" nechápal jsem, proč tak vyvádí.
"Jo no, ten bok…" vydechl jsem a pak zjistil, co myslí. Nebyl to pouze bok, ale i na levé straně pod hrudním košem. "Sakra…"
"Pojď, honem!" podepíraje mě běžel ke dveřím vedoucí do té komory. Moje matka mi pomáhala a vojín kryl záda.
"Obvazy, rychle!" Máma pobíhala a hledala potřebné věci. Desinfekce, obvazy, první pomoc. Vyhrnul mi tričko a díval se na ránu.
"Byl jsi příliš vyčerpaný, kulku jsi zpomalil, ale nechal ji projít. Musím ji okamžitě vytáhnout. Kleště!"
"Ne! Utíkejte! Musíte odsud, za chvilku se zvednou a přijdou!" odtahoval jsem Yoriho od sebe.

GD

9. března 2011 v 17:06 | Shiroa |  Traditional Art
Je to školní dvouhodinovka (1,5 hod) na téma abstraktní člověk :-D :-D :-D Proč se směju? tohle teda není moc abstraktní, vzhlede k jiným výkresům a vzoru: Tady (Ladislav Sutnar)
Ale co, líbí se mi to (nebo spíše líbilo) a bavilo:-D
no nic... ještě to ale není úplně dodělaný, no tohle je hlavní myšlenka....

Zradit - 10. kapitola

7. března 2011 v 14:00 | Shiroa |  Zradit
shiroa.blog.cz

Všude bylo bílo, přesně jak jsem si pamatoval. Avšak tady bylo nějak prázdno. Žádné kamery, vězenci ani hlídači. Prošli jsme chodbou a narazili na první zatáčku. Yori se nejprve ohlédl po kamerách, poté mě zatáhl do komory. Bylo to štěstí, komora nebyla obyčejnou malou komůrkou. Velká tmavá místnost obsahovala bělavé doktorské pláště, uspávací masky, kapátka, zkumavky a nějaké léky. Také jsem viděl vzadu složený vozík pro postižené.
Vyšli jsme převlečení a přemítali, kam teď.
"Musíme se dostat ke schodišti," řekl jsem Yorimu a vedl ho chodbami, dávaje pozor na kamery, až k prvním schodům na tomto patře. Když se náhodou nějaká ta kamera objevila, otočil jsem ji na druhou stranu, a když jsme se nacházeli pod ní, otočil jsem ji zpět a mohli jsme jít dál. Nebyli jsme zaznamenáni.

Strýc

6. března 2011 v 14:14 | Shiroa |  Traditional Art
eh... na tomhle jsem pracovala celej včerejšek a ráno. Nebudu mít k tomu dlouhé kecy, je to ale hlavně tajemství, které nikdo z vás nesmí prozradit.... riskuju svůj krk tím, že to sem dávám :D
Posloucháno : Seoul.fm (úspěšně jsem přežila hodinku a půl se SuJu a pak šli samý hity:-) a když už jsme u toho... teďka tam ej DBSK jízda. ne, a já se zrovna kukám na SG ...:D :D :D)
akrylky, 30x40 cm, 9 - 9,5 hodin
byla jsem trošičku pod tlakem, jelikož jsme to chtěla udělat dobře, aby jsem nezklamala rodiče, strýce a sebe. A taky jsem se pěkně nadřela. Lal. Zatracenej ksicht, zatracený míchání barev, zatracená košila. ale výsledek mě těší.
Myslím, že s malbou si dám asik utrum.
ne, musím dodělat toho Abstraktního GDho! ten se mi líííbíí:D
Tak.
Abych utajila a nedávala sem zbytečné fotky, jsou tu pouze odkazy....

Secret Big Bang czech translation

4. března 2011 v 22:13 | Shiroa |  K-Pop
Dělala jsem na tom dva večery... dva večery! :D :D
prostě jsem se nudila a napadlo mě, že tohle je docela lehký k překladu... no a taky jsem poprvé časovala... :D :D :D prdel, ale na videa delší než dvacet minut bych si asi netroufla :D :D
Chtěla jsem udělat něco jako hardsub, ale nechce se mi (minimum návodů a prej je to těžký jk... no já nevím ani co znamená korektura:D) a myslím, že tohle stačí...
Některý věci byly prostě blbý, takže nečekejte, že některý věty budou mít smysl. Hlavně se bavte!
No a pár věciček jsem nechala anglicky. Jenom malinko.
Děkuju profilům na youtubku, které jsou uvedené hned na začátku. A návodu na Anime-manga.
Snad těch šest let angličtiny nebyli k ničemu. Ono jsem to toži samo překládala z přeložených anglickcýh titulek:D :D Ježiš. já a korejsky? haha. :D
ale je to prdel. Když se chce...
Je to v souboru rar, takže si to rozbalte a máte jak původní video, tak i titulky k tomu :)
jinak, titulky jsme zkoušela, měli by se dobře zobrazovat v windowsu media player, nevím proč, ale KMP ty titulky nechce ukázat tak, jak by měl. Možná je to jen mým nastavením. Ale i tak jedou, takže.... :D :D
Bavte séééé!!!! Let´s smeeeeellll!!!!!
http://i1211.photobucket.com/albums/cc428/redgirl6/New%20K-Drama/SecretBigBang.jpg

!!!!DOWNLOAD!!!!

:D :D snad se líbí, a prosím neukamenujte mě :P

Zradit - 9. kapitola

1. března 2011 v 14:00 | Shiroa |  Zradit

Cesta byla jako na popravu. Teda, pro Yoriho určitě. Snažil jsem se nemyslet na to, že až jim ho vydám, kdo ví co F-Loeovi provedou a tím pádem i celé Mafiánské radě. Svým způsobem ta rada pomáhala, pomáhala nám, zvláštním osobám. Ale kvůli nim na trh přijde nová nebezpečná droga a to je problém. Ale zase když můj úkol dokončím, kdo nám zaručí, že nás nechá DMG Company na pokoji? Mohu jenom věřit, doufat ve víru a čestnost. Já musím ochránit moji matku. Je to skoro jako povinnost, k níž však nejsem donucen. Dělám to ze své vlastní vůle.
"Kaito-"

TONIGHT

1. března 2011 v 7:29 | Shiroa |  K-Pop
Tuhle písničku absolutně zbožňuju.... prostě.... to se nedá popsat, ani vysvětlit. Tohle je síla podobná magnetizmu... :-) :-)

Live verze (totálně hafec)

MV