Duben 2011

Surprise, my boy! - 5.

26. dubna 2011 v 14:00 | Shiroa |  Surprise, my boy!

"Synu, děje se něco?" nevydržel otec nepříjemnou napjatou atmosféru při sobotním večeru, jak seděli naproti sobě a jedli pomale večeři. Spíše jenom otec jedl, Katsumi pouze nabodával rýži na hůlky a vrtal se v ní.
"Ehm, cože?" zvedl chlapec oči od misky.
"Tohle," velmi nahlas si povzdechl.
"Něco s tebou od včerejška je. Nemluvíš, nejíš, neusmíváš se-"
"Do kdy má být zaplaceno?" nadhodil a snažil se vytvořit spojitost, jen aby se vyhnul určitým tématům.
"Neboj, já už to zařídím. Půjčím si od Takihika a ještě k tomu jsem si našel prozatímní místo v aréně, takže-"
"Opovaž se půjčit si! Budeš zadlužený ještě víc! A místo v aréně? Počítáš postávání u pokladny jedenkrát do týdne dobrým místem? Jakej můžeš očekávat plat, když jsi tam byl jen dvakrát?" vyjel, bouchnutím do stolu nadskočila miska s rýží.

Novinky - B1A4 a jiné

20. dubna 2011 v 17:43 | Shiroa |  K-Pop
Takže... tyhle jsem měla vyhlídnuté a těšila jsem se na ně... protože.... měli hezký fotky :D
oki... ale předčili moje očekávání, těším se na jejich live vystoupení...
(píšu stručně, protože jsem se vypsala v článku, kterej se mi smazal :( )
Prostě jsem psala o tom, že jsem se zdržela doma o deset min, protože jsem si stahovala song od Misster - Bomb Bomb Bomb... ale je to čínsky. A když už čínsky, tak se mi musí dost líbit, jako např od SuJu - Off my mind... tu prostě zbožňuju. No.. protože ta čínština to nějak kazíí :D :D :D
B1A4 (název podle krevních skupin :D) je pětičlená (no nepovídej!) chlapecká (jo, asi holky chodí v mikinách a s ostříhanými vlasy) korejská (česká těžko) skupina... je plná hezkých kluků, maj dobrý songy (nebo se mi prostě líbí, o kvalitě ať rozhodnou jiní) a chci vidět jejich live vystoupení... Můj oblíbenečej je Jinyoung... záhadným způsobem mi připomíná Lee Yoona z MBLAQ a Oskova Han Tae Suna z Secret Garden... :D
nooo....
Hodím sem dve ukázky, OK a Remeber... a pak nějaké odkazy + Park Bom z 2ne1 vydala MVa song Don´t cry... a taky se mi líbí :D :D Já se asi neuklidním :D :D


Surprise, my boy! - 4.

17. dubna 2011 v 15:00 | Shiroa |  Surprise, my boy!
Konečně se dostáváme do prostředí kavárny a snaha Katsumiho splynout s dívčím prostředím... no, tomu jsem se zas tolik nevěnovala :P :-D


Mám vejít? Nebo ne? Mám ještě chvíli počkat?
Díval se na svůj odraz ve výloze, aniž by se vůbec poznával, a vyčkával. Sledoval dívky, jak pobíhaly a obsluhovaliy donášely kávu a zákusky. Dnes, jelikož byl pracovní den a každý po práci chtěl trochu relaxu, bylo plněji než normálně. Je možné, že někdo odtud přijde na pravdu? Dojde mu původ nové zaměstnankyně? Snad ho nikdo nezná. Už tolik, že šel nalíčen, ho dosti znepokojovalo.
Hlavu vzhůru! Tohle zvládneš! Povzbuzoval se v duchu a hluboce se nadechoval.
Teď nebo nikdy, jeho hluboký nádech byl poslední, poté už otevřel dveře kavárny a přehnal se přes pracoviště dozadu k jejich šatnám - ke Katsumiho štěstí - prázdným.
Už ho očekávala skříňka s štítkem s jeho jménem, v níž byla nachystaná uniforma a jakýsi vzkaz. Naškrábané písmo oznamovalo, aby se nový zaměstnanec dostavil u vedoucího kavárny.

Návod na ouška :-D

11. dubna 2011 v 15:25 | Shiroa |  Traditional Art
Takže... ouška mám hotové!! :-D :-D
A s nimi přináším i návodek.
Takže jestli si budete vybírat mezi koupenými a ručně dělanými, doporučuju si je koupit:-D :-D Protože já nevím, ale vše, co dělám vlastnýma rukama pak dopadně příšerně :-D


Karneval

10. dubna 2011 v 22:24 | Shiroa |  Digital Art
Takové hraní v Saii. Kecat kolem toho nebudu, tak snad se líbí :-) :-)


0.8 - I need you, freedom!

8. dubna 2011 v 19:59 | Shiroa |  Designy blogu
Název: I need you, freedom!
Datum: 8.4.
Spokojenost: 95%
Poznámky: Ty voe! Skoro po půl roce... jaj:-D Vše je kombinování dvou textur, obrázku a jednolité barvy:-D ani jsem se nenadřela při vytváření, jako při aplikování.... kvůli menu, které leze až někam dolů, jsem to musela předělat, takže není záhlavku a já jen doufám, že se vám to nezobrazuje nějak divně, ainak jsem mrtvá. Jestli vám to přijde malý, zvětšete si tuto stránku, protože pro mě je to akorát:P :P
Pict a tetury z DA
Náhled:

Surprise, my boy! - 3.

8. dubna 2011 v 15:00 | Shiroa |  Surprise, my boy!

"P-Počkej," koktala a snažila se zabránit sílící chuti po smíchu. "Co tím myslíš?"
"Berou pouze dívky a jelikož mě nikde jinde nechtěli vzít, budu se muset vydávat za dívku."
"To nemyslíš vážně!?" začala se smát. Musela se předklonit, jak jí bolela bránice a popadala dech. Avšak pohled na vážného Katusmiho ji přesvědčil o tom, že tohle myslí vážně, možná až moc.
"Prosím tě, to mi chceš tvrdit, že se vážně budeš vydávat za holku? Že budeš transvestita?"
"Nazýval bych to spíše crossdressingem. Nebo také nouzovou situací."
"Ale přesto… vždyť tě poznají! Hned jak se převlečeš do uniformy! Se divím, že tě nepoznali hned."
"Ale, majitel je prostě sukničkář, který rád vidí sukně kdekoliv chce, takže nač bych měl být kluk? A navíc, vždyť se na mě podívej! Víš, kolikrát si mě už zapletli? A taky, když se s tvojí pomocí dostatečně vyšminkuji, bude to v pořádku," Katsumi měl masku vychytralosti a moudrosti.
"Takže proto si chtěl, ať ti donesu nepotřebný lesk a tužku," sešpulila rty při pohledu na ležící kosmetiku.
"Jo. Nějak se s tím v pondělí poperu."
"Ne aby sis vypíchnul oko."

Elfka (aqua) a črtky

6. dubna 2011 v 15:26 | Shiroa |  Traditional Art
Takže...

Pohyblivý stín - HP FF 2

2. dubna 2011 v 15:46 | Shiroa |  Útržky mé mysli

Tohle je část druhá


Kapitolovky

1. dubna 2011 v 22:01 | Shiroa

Kapitolovky

Od nejnovějších...


FF na skupinu B.A.P
První pečeť byla prolomena a už jich zbývá jen šedesát pět k vypuštění Lucifera na svět a začátku apokalypsy. Andělé po dlouhé době zasahují do dějin lidstva a také do života lovce Daehyuna, který se zamotal do nitek nadpřirozena víc, než normálně. Čeká ho boj proti démonům, různým temným stvůrám, ale i andělům, aby ubránil lidskou rasu, svět a své přátelství s Youngjaeam.
Stav: dokončeno, zveřejňuje se
Žánr: akční, drama, dobrodružnéSpolupráce s Pandou
FF na skupinu MBLAQ
Pairings: MirxThunder, JoonxThunder
Thunder zjišťuje, že ke Mirovi ho táhně něco víc, než jenom přátelství a uvědomuje si své city. Avšak Mir ho odmítá a tak nachází bezpečí v náruči Joona. Dostává tak do pohybu trojúhelník přátelství, lásky a nenávisti, z něhož není úniku
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 5
Žánry: Real FF, yaoiDémoni nejsou netvorové stvořeni temnotou v podsvětí.
Démoni jsou bývalí lidé, co ztratili naději a poddali se černotě v jejich srdci.
Démon jsem i já…
Svět je plný démonů a váhy se víc a víc kývají. Blíží se válka, v níž bude mít podstatnou roli osmnáctiletý Alias, kluk s temnou minulostí, přítomností i budoucností. Proč se mu to děje? Proč se stal démonem a jaký úkol má vykonat? Je být vyvoleným tak úžasné, jak to zní? A co je lehčí? Bojovat s ostatními démony, anděly, nebo s vlastní lidskostí a touhou po pomstě?
Stav: Píše se
Žánr: Fantasy, akční, dobrodružné

Vypadá jako holka, ať se snaží jak chce. Jeho táta nemá práci a úspory mizí jak rychle jen můžou. Na pomoc ho napadne sehnat si brigádu, ale jediné místo, kde ho vezmou je kavárna zaměstnávající pouze dívky a s sukničkářským majitelem. Podaří se mu předstírat dívku a na jak dlouho? A co majitel, jehož pozornost není jen tak obyčejná?
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 18
Žánr: shounen-ai/yaoi, crossdresing

Má schopnost - liší se od ostatních. Na světě nemá nikoho, kromě své matky, jenž sedí ve vězení. A najednou má možnost ji odtamtud dostat. Stačí vydat jednoho nebezpečného zločince, s nímž chodí do třídy. Pro záchranu své rodiny je ochoten dělat věci, na něž by jindy ani nepomyslel
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 11
Žánr: Akční, shounen-ai/yaoi, fantasy

Setkali se ve vězení. Jeden je bez naděje, nicota, osamocen, druhý je princ a budoucí následník trůnu. Samota a stesk je sblíží, ale nikdo neví, jak až moc. Princ je vykoupen a pomůže druhému tak, že se neušlechtilý dostává jako sluha na zámek. Síla jejich vztahu každou chvílí roste, ale tohla zakázané ovoce jim nikdo nepřeje.
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 7
Žánr: Romantika - Shounen ai, tragédie

Už přes deset let vládne v světě ninjů mír přinesený Nanadaime Hokagem Narutem. Ale škody jsou stále ještě nespravené, ninjové chybí. A proto se stává ninji i tříčlená skupinka mladých geninů pod vedením Goroki-senseie. Tým ve složení jeden jounin, dva oční kekkei genkai a jedna dívka, jenž nosí masku přes svá tajemství a tu masku neprokoukne žádná oční technika.
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 25
Žánr: Fantasy, akční, dobrodružný, FF na Naruta

Felicie, přezdívaná Felis, má tajmené vidiny podobné halucinacím či iluzím, a znepříjemňují jí život. Jak má poznat, co je opravdové a co jen představa? Jenže možná žádná představa není, a vše je živé. Akorát to pochází z jiné dimenze. Felis je klíč k záchraně mnoha lidí.
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 31
Žánr: Fantasy, romantika, trochu akční

Děj se odehrává ve fiktivní zemi Siarak.
Tamara je od dětství tyranizovaná svými rodiči. Jednoho dne se rozhodne utéct, však v noci potká záhadného muže Ernona, jenž ještě tu noc odejde a nechá Tamaře jen otlačku na ruce. Od té doby se jí začnou dít podivné věci, zdát sny, ve kterých jeden chlapec zabíjí svou rodinu, a dozví se, že to je její otec. Dívka se zvláštními schopnostmi se rozhodne pomstít svojí mrtvou rodinu a putuje tak na pospas různým událostem, ať už sama či s někým, aby vykonala pomstu a osvobodila se tak od nenávisti.
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 25
Navíc: Mapa
Žánr: Fantasy, dobrodružný, akční

Briss je obyčejná šestnáctiletá dívka žijící v roce 2015. Prožívá den za dnem ve světě, kde vládne zlo. Nic už není jako dříve. Pak ale zjistí pomocí Strážce Tenúra, že je Anděl a jediná naděje záchrany Světa. Ale cesta za záchranou a vítězstvím není jednoduchá, hlavně když se každou chvílí něco zhroutí.
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 30 včetně prologu a epilogu
Žánr: Sci-fi, fantasy, romantika, akční

FF na Eragona - se odehrává v Alagaesii po 150 letech. Jednoho dne přiletí Eragon na Safiře do vesnice Firstentall s úkolem - vylíhnutí vejce od dračice Daramy. Ten den přijde poslouchat jako každý jiný občan jeho příběhy Coul z nedaleké farmy. A vejce se vylíhne právě pro něho. S tím začínají jeho problémy.
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 27
Navíc: Mapa
Žánr: Fantasy, dobrodružný, akční

Stačí se zahledět na měsíc a je tu tragédie. Ester jednoho večera pobodá nějaký muž a ona umírá. Však neumře úplně, jako duch se bude pohybovat po městě a bojovat se zločinem. Nikdo o její existenci neví. Co se ale stane, když se zamiluje?
Stav: Dokončeno
Počet dílů: 24
Žánr: Fantasy, romantika, trochu detektivní a akční

Pohyblivý stín - HP FF

1. dubna 2011 v 21:50 | Shiroa |  Útržky mé mysli
Výstřižky z mé nedokončené povídky ze světa HP....

Vlatně... možná by se tohle mohlo považovat za povídku, ale vážně to jsou výstřižky. Mezi jenotlivé časové úseky bych toho musela narvat hodně, aby děj nebyl tak zřejmý, jak je pro mě. Snad se líbí :)
Jinak pro uvědomění: Anna-Maria je ve třetím ročníku, píše se rok 1990. Kdyby to bylo o rok posunuté, už by do školy nastoupil Harry.
Part 1