Únor 2012

Big Bang - Blue, Bad Boy, Fantastic Baby

21. února 2012 v 17:31 | Nishi |  K-Pop
Kpopeři spamují, aneb když přijdou Big Bang!
heh...
Prostě tři MVčka z jendoho minialba, je to krutý. Každý v jiným stylu... no, nemám co říci.
Jen že u Fantastic Baby (který totálně zbožňuju) to je takové to: Love it or hate it... ale já to miluju. Lidé se prostě musí dívat a vnímat to jako umělecké dílo, což je :D
Je možné, že sem hodím ještě live verzi... až bude :)))


B1A4 - Vogue girl and "colorful"

18. února 2012 v 21:55 | Nishi |  B1A4
O-můj-bože!
ÁÁÁhh... B1A4 ještě nebyly víc sexy, ale... hm, miluju jejich barevnost, proto dám ke konci ještě bonusové "barevné" obrázky. Prostě: I love them.
Můj komentář k těm fotkám na flightb1a4 (sry za případnou špatnou angličtinu a to, že se mi to nechce psát sem česky :D

Omo...
you're kidding me, right?
how they can be so handsome and gorgeous?
Jinyoung, your eyes are sooo beautiful and sparkling... can't put my eyes down ^^
Baro, your cool and sexy position ^^
CNU, is that really you? Oooh... so sexy ^^
Sandeulie, I must get used to that you're not only my cute Sandeulie ^^
Channie, I can see your cuteness in your eyes, you can't hide it ^^

But... This is so amazing, but I miss my colorful B1A4 :D I want them back :P

Tak, a teď ty fotečky :)))

Big Bang is back!!

16. února 2012 v 19:27 | Nishi |  K-Pop
em, almost :D
29.2. vyjde jejich minialbum, po dlooouhé době a po tom, co se minulý rok toho stalo až moc špatného... (Daesung a autonehoda, GD a skandál s marihuanou...) ale zase na druhou stranu, byli i dobré věci (minialbum s Tonight a tahle píseň nese mnoho mých vzpomínek, Stupid Liar, výhra v EMA awards)
...
a tak se dostáváme k tomu, že všichni VIP a nejen ti jsou absolutně napnutí a čekají, až se jedna z nejvýznamnějších skupin K-popu vrátí na scénu.

Navíc spolu s novým mini-albem přinesou i Big Show a uskuteční turné po světě (a chudinka mladá autorka blogu doufá, že by se mohli zase stavit poblíž a že by jí to KONEČNĚ mohlo vyjít :D)

Kromě pár několika-sekundových audio, které sem nehodlám dávat, se zvěřejňilo pár fotek, jimiž tu teď zaspamuju článek :))) a samozřejmě, ke konci dám můj malý komentář :)))

JYJ :))

10. února 2012 v 8:20 | Nishi |  Traditional Art
To je poprvé, co jsem Jaeho nazvala tlusťochem (přestože je hubenej jak vyžle), Yoochuna staříkem a Junsua zrůdičkou :D :D
Hm.
Tenhle obrázek vznikl kvůli projektu JYJ ve snídani s novou, a chápejte, musím se angažovat ;) :)) Protože tohle je jen malinká věc, kterou můžu udělat... Ale strávit s ním x hodin, ještě k tomu riskovat kreslení malých obličejů na A4, které nikdy nevyjde nejlíp... Jae má proto jinak posunutou a nakloněnou hlavu, křivé oči, moc daleko od sebe, Yoochun vypadá stále jako stařík a Junsu se mi asi nejvíc povedl... i když upředňostňuju Yoochovo sáčko :))
...
proto připomínám, hlasujte pro ně pls zde ^^ budu nesmírně vděčná ^^ (každý den :))
...
mám pocit, že tímhle jsem se "prozradila" ... pls, uchovejte tohle tajemství!! :D
...
Sranda byla, že se mi v noci zdálo o tom, že to nestihnu a budu toho dlouho litovat. Takže ráno v 6:20, vystresovaná, zapínám počítač a dávám fb a.... nejde mi to. Ani na noťasu, ani na complu, nikde. restartuju net, ale nic... hodinu jsem dávala zkusit znovu, zameškala "termín" ale co, a navíc... wishlist stále nedávali... A pak, konečně, zničeho nic mi začal jet, já šup honem poslala příspěvek a za pár minut už dávali i wishlist. (... dokonce se zmínili o komentářích, avšak jenom zmínili, nic víc...)
Tak se sebe ptám. Co to bylo? Smůla... nebo štěstí? Loutkař si zase zahrává s mým životem :PP :D
...
ok, dost kecání :)))

Mazlíček jménem Jang Geun Suk

8. února 2012 v 21:57 | Nishi |  Dorama
Upřímně. Dříve jsem ho neměla ráda :D pořád byl na allkpopu a měl hrozný dlouhý vlasy a skoro vždy jsem si ho zaměňovala s holkou :D :D
ale!
Dobře, nedokoukané Beethoven Virus moc úspěchu nepřineslo, avšak You're beautiful... :D :D
trochu se o něm a o té drama rozepíšu v c.č :))) (stojí za to!! :D)

JMT Část 5

7. února 2012 v 8:00 | Nishi & Panda |  JMT

Během chvilky se vhale objevil Seungho a s úsměvem vítal Thundera jako návrat ztracené ovečky. Byl rád, že už vypadá lépe než předtím. nejspíš. Já se raději zatoulal do místního baru, který je jen pár domečků od naší základny. Tam chodí vždycky všichni po těžkém a namáhavém trénování.
Uvítala mě tmavá, příjemná mísntost s tlumenou hudbou, několika stoly a koutky a blikajícím avšak tlumeným osvětlením.
Ne... nedělám to dobrovolně. Dělám to, protože nemám jinou možnost. Vidět Thundera, jak mu září oči když vidí Mira, jak Mir za žádnou cenu nedovolí, aby se stalo něco podobného.

The Family

6. února 2012 v 14:44 | Nishi |  Digital Art
Právě v téhle době vychází díly Naruta, na které jsme tolik čekali (aspoň já)...
Objevuje se totiž Kushina a objasňuje nám další kousek minulosti.
Ehm... Aspoň vidíme, po kom to Naruto zdědil svoji povahu a taky se nám ukazuje jiná, docela dětinská stránka Minata ("Bude ze mě máma!" "A já budu táta." "Máma!" "A já budu táta!" "Máma!" "A já budu táta!" - Minato celou dobu držel misku a vařečku... -.- lol :D :D)
No... tak jsem se vrhla do FA... samozřejmě zase nic moc, avšak! Je to dělané s láskou :)))) :D :D

JMT Část 4

5. února 2012 v 8:00 | Nishi & Panda |  JMT

Ptám se našeho Leadera kam se poděl Thunder.
"Má nějaké rodinné problémy, myslím, že je to vážne, vypadal hrozně zklesle." Odpověděl s obavou v hlase.
"Takže si mu dal volno?"
"Jo, myslím, že mu to udělá dobře." Pronesl, jindy vícemluvný Seungho, jen tuhle větu.
Takže rodinné problémy jo?! Ti dám shazovat to na rodinu. Stejně za to, ale můžu já, neměl jsem mu to říkat. Určitě se ho to velice dotklo.

Loutkař

4. února 2012 v 14:48 | Nishi |  Útržky mé mysli
Tohle... měla být povídka...(překvapivě :D)
Fantasy, romantika, akce...
Hm. Ale skončilo to. Nedokázala jsem psát dál, i když jsem měla dobrý nápad. Každopádně aspoň tento velmi krátký úryvek se zde objeví a vysvětlení pokračování :))) (hm... žeby nové náboženství a modlení se k loutkářům? :D)


Ah, konečně nastala ta chvíle.
Chvíle, na niž jsme tak dlouho čekal.
Chvíle, jež mě přiblíží k mému snu o bezvadné kariéře a zapsání se do historie.
Chvíle, které rozhodne, jestli na to mám nebo ne.
Chvíle, kdy nastoupím do své práce loutkaře…


JMT Část 3

3. února 2012 v 8:00 | Nishi & Panda |  JMT

Nedokázal sem na něj zapomenout, na jeho jemný dotek, plyšové rty a ten jeho smích. On byl vždy takový vážnejší, zatímco já vždy dělal jen obličeje a smál se. Se svým vzpomínajícím mozkem jsem se přesunul na parket. V tu chvíli mi v hlavě zněla jen jedna myšlenka: "Udělěj něco se sebou, vzchop se a zapomeň na Thundera."....Ok, beru. Proto moje nohy zamířili k jedné ze svíjejících se holek. Chytil jsem ji za boky a začal se vlnit v rytmu Shake.
Neustále na mě mrkala, ale já viděl jen Thunderovi jelení očka...

2.2. - Holidays!

2. února 2012 v 20:47 | Nishi |  Diary
Hm...
to, že jsme dostali výzo, ani tak významný není... jsem šťastná, ale je to prostě... jako vždy. Hm. Jako vždy... a to je tím. a navíc... nezáleží na tom, jaký mám známky. Do Berlína nejedu ať jsem se snažila jakkoliv. Jestli v létě tady bude nějaká skupina (Big Bang... MBLAQ... něco, ale Suju fakt ne :D) tak prostě jedu... jo, ale říct to můžu. Beztak by to zase nevyšlo :D snad za páár let... :D :D

No. Hlavnější je, že jsou prázdniny a ty jsem vážně sakramentsky potřebovala.

Kromě toho, že se zvěřejňuje ztřeštěná přeslazená povídka JMT ode mě a Pandy, tak píšu ještě jednu, ale sekla jsem se po části, která se mi zdála nejživější. A navíc... ano, zase je to BL... Zamyslela jsem se. Nemám je nechat jenom kámoši? Nebo... mám to přepsat? Ale holka by do toho neseděla. Ale pak když jsem v stresovíkendě shlédla 71 into the fire (-tam nic jako bl není, nebojte! :D), The Love of Siam (ne... i když jsem konečně našla viníka mé naštvanosti, nemůžu být naštvaná na Tonga! Ne... Jenže proč to udělal po všem, co mu Mew řekl, kua? :((( ) a pak později necelý Bangkok Love story (tak předvídatelný konec hned po prvních pěti-deseti minutách. Jen ta slepota byla novinka)... řekla jsem si: Já to risknu! Ale.. stejně to nedopíšu :P :D :D :D

Každopádně. Zjistila jsem, že když režisér nebo scénárista neví, jak ukončit příběh, nechá všechny umřít nebo nechá jinak špatný konec (rozchod, useknutí bez vysvětlení, nevýznamná scéna která toho moc nevysvětluje, něco co nechává člověka naštvanýho)... a jo, to mi dost vadí. Hlavně u několikrát zmiňovanýho The Love of Siam... U 71 chápu, že to tak prostě muselo být, jinak to zanechalo dost naivní dojem.

Ehm.... jinak. Za začátek tohoto roku vyšli příšerně vlezlé songy. Možná až nezdravě.... (Its War, Warrior, NalinA, Crazy...) ... hm. znáte ten pocit, když jedete šalinou a najednou máte chuť otevírat ústy, vydávat zvuky, zpívat a tančit? Jo? hm... kdybych začala v šalině tančit The Boys nebo Crazy, to by nedopadlo dobře :D :D

Ehm (ne, nejsu nemocná, ale nenapadá mě, jak začít nový odstavec :D)
Slíbila jsem sama sobě udělat FA k Narutovi... Naruta s červenýma očima, Naruta s Kushinou... chtělo se mi smát i brečet, jak byl Minatko tak malý a nevinný a Kushina... jaká je a jaký je Naruto. A dneska (možná už to je i natitulkovaný) přijde ten okamžik. Sakra. Nande? Whe? Why? Proč? Prečo?

Pls, hlasujte pro JYJ na MTV Wishlist (zítra si na ně přivstanu ^^)
Jo, Daniel Radcliffe vypadá opravdu divně, když se snaží vlezdoprdelkovat koreji :D :D (Annyonghaseyo! Bboin' Bboin'!) ne... nechci být zlá :D ale vážně to vypadá... divně... zní to divně... :D

Heeeh... musím dokoukat You're beautiful! Nějak... nevím. Vždy se to objevilo na první stránce dramacrazy.net, ale odrazovaly mě Jang Geun Seukovi vlasy :D a taky že hlavní hrdinka se převlíká za chlapa, nikdy mi to nepřijde přesvědčivý a totálně... nevím. :(( A měla jsem pravdu. Aspoň s tím druhým. Jang Geun Seuk je total k muckání :D :D :D A Jeremy (Hongki) s Jolie <33 :D A výhrady k hlavní hrdince a této dramě si nechám na spešl článek.

Wóóóóóórior! ... digi digi dom digi digi dom:D :D Get down, get down. Ge ge ge get down...
Nali nali naliná! Nali nali nalináá!
I need you baby, baby baby.... I want you baby baby baby... stop stop breaking my heart!

Zelo
It's hard to believe but he's only 15 years old and he's younger than me!! :D :D Pudlíček

hmm... a ještě gorilky! :D (zvláštní jak se dají hvězdy pojmenovat po zvířatech :)) :D)
... i když... teď přemýšlím, jestli nebyla Tell Them lepší. Aspoň ji mám ráda... tady se moc neukazují jejich vokály -.- :(( :D
but... MBLAQ still rulez :P :D (How can be Joon so sexy and cute in the same time? o_O hlavně od 2:44... :D :D)

JMT Část 2

1. února 2012 v 8:00 | Nishi & Panda |  JMT

"ÁÁÁÁish!" protáhl jsem se, rukama jsem se bouchl o štít roztáhlého gauče a nohy my vyčouhly na laminátovou podlahu.
Už je ráno. Je- je ráno?
Pošmátral jsem rukama kolem sebe. Celý gauč byl prázdný až na moji postavu roztáhlou na celé plošině.
"ÁÁh, kdo se nám to vzbudil?"
Joon přiběhl a rozvalil se vedle mě.
"Jak se vyspinkal náš malý Cheondung?" rozcuchal mi nepříjemně vlasy, až jsem ho musel od sebe odstrčit a probodl ho pohledem. Samozřejmě ze srandy. Někdy mám vážně pocit, že ten nejmladší jsem tu já. Ale mentálně nejmladší je tady pan vždy-směšný.