Červenec 2012

The way through the sky

24. července 2012 v 13:14 | Nishi |  Traditional Art
Heeh.. takže protože jsou prázdniny a já totálně nic nedělám (jakože vůbec nic!) tak jsem si jednoho dně dokoupila štětce (takové ty na malování zdí... jeden malý, druhý trochu větší, ale jak to vidím, stačí jen ten malý ..) a rozbalila velké plátno, moje první v životě, moje vyhrané a dlouho skladované, abych ho nemohla jen tak zkazit... ale přesto, musel ten den nastat. A já teda začala malovat.

Chtěla jsem něco rodičům do ložnice. Jejich zdi jsou teďka na jedné straně holé a něco se tam hodilo. Předělávali si totiž ložnici, ale to byla taková malá rekonstrukce, alá přemalování zdí, nový lustr a záclona... (postel už maj dýl :D)
Když už jsme u toho malování na zeď - je to zábava. Vzala jsem malý štětec a zkusila barvou něco namalovat :) a tak mě napadlo, že bych to využila ve svém pokoji :D možná.. no tady je ten můj chlapeček, který pak byl přemalovaný fialovou :)
ehm, trochu od věci :D

What's up?

20. července 2012 v 8:47 | Nishi |  Dorama


Nějak jsem poslední dobou měla chuť na hudební drama. Po zkouknutí Dream High 1,2, You're beautiful a Kpop the ultimate audition jsem přišla na What's up, drama ve kterém hraje i Daesung z Big Bangu. A tak jsem to riskla.
Hned po prvním díle mi bylo jasné. Tohle není jako ty předešlé drama, co jsem zkoukla. Podivné efekty, nějaké ty stokrát ohrané trapasy a scény, kdy kde kdo všechno poslouchá, pak kohokoliv vydírá... samozřejmě, i zde se našlo pár těch propleteníček s hlavní hrdinkou, ale už to nebylo na té úplně naivní notě, bylo to trochu jiné. I zde byly intriky, ale už ne ty dětské a ne tolik. Každý charakter byl vlastní, byl originální a úplně zlé postavy zde chyběly... možná až na tu herečku -.-
Jednoduše... Tohle bylo odlišnějších od těch ostatních, kde se upřímě řečeno, dělo pořád to samé... (ale zapomněla jsem zmínit, že v kpop ultimate audition hlavní hrdinka brečela až po desáté epizodě! clap, clap!)
Je to malinko podobné jak Dream High. Akorát... je to ... lepší :D sice ne tolik známé, mě to přišlo mnohem lepší, upřímnější, bylo zde ukázáno mnohem více talentu a hudby...

Fantastic GD

9. července 2012 v 21:24 | Nishi |  Traditional Art
Tak jsem zpátky z dvoutýdenního abstinenčního kurzu od internetu :D ne, dělám si srandu :D trochu předčasně jsem se ulila a ani nezačali prázdniny (což mi připomíná, že bych měla zajít do tý školy) a už jsem si užívala opalovačky na sluníčku a posloucháním východoslovenských lidovek (ještě k tomu byl festival ve Východnej! někdy tam musíme s rodinou zajít :))
No, a jeden den jsem se nudila, protože všichni chlapi pracovali na střeše, ženy šli na nákup, vařili nebo si povídali a děcka si hráli se sebou, jenom já takovej malej výčnělek se někam zašil, kreslil a později něco začal po dlooooooouhý době podle předlohy. A nebyl to nikdo jiný než GD se svým Huh?!? v Fantastic Baby... k tomuhle obrázku si i dovolím dát předlohu :D