Srpen 2012

Hororová FF na B.A.P

28. srpna 2012 v 14:27 | Nishi |  Útržky mé mysli
buhahahaaa!!
není to povídka, není to ani ff, není to nic kompletního, jenom blbost napsaná za necelou hoďku, která vznikla z pouhého rychle-psaného scénáře v krvavej konec :DDD
celkem se mi to líbí. ne ani jak je to napsaný, spíš ten smysl, který to nese a proto nechci aby to bylo skryto pod stovkami až tisícky zpráv. Takže...
pro neznalce B.A.P - šestičlená skupina, má super songy jako je Warrior, Power či No Mercy, nejmladší Zelo má patnáct, ale je úžasnej rapper a leader Bang má drsnej hrubej hlas. Himchan má strašidelný oči, Daehyun má zase v hrdle zlato, Youngjae je druhej nejlepší zpěvák ze skupiny a Jongup je druhý nejmladší a dance-machine.
Jalú, tady to máte i s hrubkama :D

Do you have a problem?

27. srpna 2012 v 20:01 | Nishi |  Digital Art
Eeeh...
Je 27.8.
Já se třesu, opravdu třesu a mám divný pocit v žaludku jen při pomyšlení na školu. Že začíná za týden. Do teď jsem žila v iluzy, že prázdniny jsou dlouhé. Ale najednou jako bych už nedokázala nic stihnout. Bojím se vrátit do toho stereotypu jménem škola. Ať už mi jde jakkoliv.
Každopádně. Byla jdem dokopnuta (ani ne... dokonce dobrovolně) k další ff, která bude samozřejmě zdlouhavá a doufám že to neskončí telenovelsky :DD
Zase dochází k párování ze skupin, ale své B1A4 jsem tomu ušetřila (i když neš že bych chtěla i tady ty osoby... vážně ne. Mého Rena... ne :(( )
Nu'est i B.A.P mám ráda, jsou to dvě best rookies skupiny tohoto roku s dobrou budoucností. A je mi líto že to muselo skončit takhle ... ale! je to jenom obrázek, který neznamená nic. Může to být klidně nějaký kluk a holka! Ha! a k ff? ... noooo... je to paraletní svět. :)

B1A4's Baro and Sandeul

20. srpna 2012 v 11:49 | Nishi |  Traditional Art
Další dva portréty vytvořené za prázdných chvil na dovolené :))
a jsou to Baro a Sandeul z B1A4! :))

TOP, Joo Won, kláda

7. srpna 2012 v 19:47 | Nishi |  Traditional Art
Začala jsem si vést skicák (unbelievable, I know!) a tohle se v něm objevilo.
Kláda je podle reality, byla akorát v parku naproti lavičce... a to že ji ten pes ochcal nezměnilo kvalitu mého modelu :)
A ti dva... Tak TOPův sexy pohled jsem chtěla udělat už dlouho. On je jeden z těch lidí, kteří mají neustále sexy pohled aniž by se o něj nějak starali, snažili. Prostě vždy!
A Joo Won je herec z dramy Bridal mask. Nakreslila jsem ho kvůli důvodům napsaných v tomto článku a taky kvůli tomu, že ho prostě v té dramě miluju a chci zkouknout něco víc s ním. Je prostě úžasný :)
Stále tam jsou nepřesnosti, nedodrženosti, ale chci se zlepšit. Opravdu. Když už mám tu možnost.. (snad -.-)

6.8. - Jak se dá promrhávat časem

6. srpna 2012 v 21:56 | Nishi |  Diary
Dlouho jsem nic nenapsala jen tak. Hodně dlouhou. Promazala jsem staré příspěvky (a vymazala i můj recept na muffiny, který si naštěstí jakš takš pamatuju, takže jsem je dokázala po necelém roce zase upéct) ale nějak aktivita vázne. Vázne... hodně.
Momentálně si užívám internetu na hodně odlehlém místě, což je plus i mínus.
Plus? Můžu koukat B1A4 Hello Baby (perfect! Sandeul appa <3) a zjistila jsem, že podle názorů ostatních BM je fake!
Mínus - tohle měla být můj výlet, něco jako očistka, žádný net, žádný sedění u complu (ale stejně jsem si nachytsala seriály do mobilu a na dvd)
A k vysvětlení, proč pro mě tak moc znamenalo, že BM je fake.
Doma jsem se začala dívat na novou dramu - Bridal Mask. Zkoukla jsem osm dílů (z toho ten sedmý-osmý byl jeden z nejnešťasnějších dílů. Sice krásných, ale ono není krásný když u toho bulíte jak želva. A to normálně nebrečím.. možná poslední dobou. Naposled jsem tak brečela když zemřel ten černoch v Zelené míly nebo když se Hyun Bin obětoval v Secret Garden a seděl vedle Ha Ji Won a mluvil k ní, psal jí dopis...to bylo opravdu utrpení. Stejně tak i tady. No, stáhla jsem si další díly do posledního vyšlého - do osmnáctého. A pěkně na to kukala.
A pak... Na konci osmnáctého... dvě střely do těla, dynamity obložené tělo a bum.
Můj Bridal Mask, můj milovaný pan Bingo Lee Kang To zemřel. Není možné aby tohle přežil a udělat trik v čtyřicátých let minulého století není možné. Byla jstem zdrcena a věřila, že zemřel. Jelikož korejci toho jsou schopní. Už že zabili toho policajta v City Hunterovi.. A celkově tomu dost nasvědčovalo. Vždy když se ti lidé až moc přiblíží k pravdě a identitě Bridal Maska, on sám zemře shodou osudu. Jako zrovna teď. A nevypadal nějak moc jinak než pravý BM. Aspoň podle mě. Takže já prostě věřila, že zemřel, a marně jsem si nalhávala něco jiného. Sice neměl flétnu, no i tak jsem nebyla schopná si to přehrát znova. Držela jsem depku celý den. Nakreslila dokonce obrázek jeho úsměvu (s nápisem Requiem for Lee Kang To, to requiem jsem ale díky naději smazala)...
Jenže teď, díky internetu jsem byla schopná přečíst komentáře. A většina lidí říká, že je to fake BM. Tak já jim věřím. Nechci aby Bingo zemřel. Vždyť sám říkal, že toho musí ještě hodně udělat. Sice se podle mě dost na pravého BM podobá, no... budu věřit. Já svého Bingouška ochráním. A díky internetu se mohu přesvědčit, až vyjde příští díl, že opravdu žije. Dva týdny žití ve strachu, v kukání na tapetu jeho úsměvu na mém mobilu, procházení fotek v mé složce, kde září ve svém slaměném kloboučku a jeho hlas ve videu, kde zpívá Oppa is drunken...
Je to jen seriál. Není to skutečnost. Ano, to je pravda. Ale ono to jinak nejde!! :D
Jeho úsměv, jeho jiskřící oči, jeho vrásečky mezi obočím když nad něčím přemýšlí nebo je zmatený, jeho obočí alá TOP, kdy je jedno výš než druhý.
Ach, Bingo... ještě máš času dost, aby sis popovídal se svým bráškou, jako tehdy v noci. Další moje oblíbená scénka, kterou jsem dlouho očekávala, aniž bych věděla, že přijde :)

(očekávejte kresbu Binga, TOPa a jedné klády v lese, to vše nepřesné a nepovedené :D)

*O* (died)

Další z mých oblíbených scének... Chudáček jeho starší brácha... měl něco udělat, říct, sakra! Nechápu jak si to mohl nechat líbit... :((