Březen 2013

Sandeul, CNU a Jensen Ackles

31. března 2013 v 17:13 | Nishi |  Traditional Art
Dlouhou dobu jsem nic nepřidala a tak se vracím s nějakými kresbičkami, které vznikly na mém atlasu, ať už ve škole nebo doma.
Eeeh...
Snad se líbí :D

SPN DaeJae - Akce nemluvně 2/2

27. března 2013 v 21:41 | Nishi |  SPN DaeJae

Akce nemluvně 2/2

"Daehyune!" okřikl mě s vážným výrazem. "Byla to past!"

Zadržel jsem ho. Nechápal jsem. Jakou zkurvenou past by si mohli ti bastardi nachystat?

"Počkej, jaká past?" netušil jsem, co na tom mám brát vážně. A jestli vůbec ano. Moje důvěra v něj tak daleko nesahala. Začal okamžitě vysvetlovat.

"Pár minut poté, co jsi vešel dovnitř, odnesli démoni nemluvně ven. Chtěl jsem tě varovat, ale nedovolili mi přenést se."

"Chceš říct že k prolomení dojde jinde?" váhal jsem se zeptat, ale musel jsem, ať už byla odpověď jakkoliv jasná.

"Ano."

SPN DaeJae - Akce nemluvně 1/2

17. března 2013 v 18:07 | Nishi |  SPN DaeJae


Akce nemluvně 1/2

Promnul jsem si oči, ani nechci vidět svůj odraz v zrcadle. Beztak je mám krví podlité a zorničky rozšířené. Vlasy rozcuchané, zpocené čelo... Počáteční nechuť ze mě opadla a teď jen sháním informace o tom, co měl na mysli Dean, Cas, Youngjae. Nejhorší je, že všechno se opravdu děje. Vše. A já netuším, jak to zastavit, jak blížící se apokalypsu přemoci. Nikdo mi nemůže pomoci. Protože spolupráce je v tomto světě lovců věc skoro neznámá. Jen Bobby mi poslal jeden odpuzovací znak, který se dozvěděl od nějakého opeřence. Ale neptal se skoro na nic. Nejspíš chápal, jaký svině to jsou.

A proč jsem tak přepracovanej? Proč asi? Celou noc hledám zmínky o tom, co se děje v Boonville v Indianě. Protože je to opravdu divný, ta podivná znamení, která se tu odehrávají a málokdo je dokáže zaznamenat. Ale já se naučil mít oči na stopkách víc než obvykle a to je moje cesta k vítězství. Zabraním vraždění nemluvňat, i když se to tváří jako jakákoliv nemoc. Já zabráním prolomení další zasraný pečeti, ať se to už andílkům líbí nebo ne.

SPN DaeJae - Dýchánek s démony 2/2

17. března 2013 v 18:05 | Nishi |  SPN DaeJae


Dýchánek s démony 2/2

"Surge! Surge! Oh, potens umbra!

Surge! Surge! Oh, potens umbra!

Et rursus si vos estis lux egredietur! Utrum angeli et daemones coram vobis hastiludio!

Surge! Surge! Oh, potens umbra!"

Jo, z těch zas*aných latinských slovíček asi brzy zcvoknu! Ale z jejich tónů a znění nevěstilo nic dobrého. Sakra. Místo abych těm chlápkům nasypal sůl do chřtánů a vykoupal je ve svěcené vodě tu sedím spoutanej a nemůžu říct ani jednu zas*anou nadávku. Kéž by to bylo jednoduchý a moh bych si říct jen 'tak jsem kurva spoutanej', jenže já sedím pěkně uprostřed toho všeho.

"Ah, náš roztomilý asian boy je vzhůru."

Mohl jsem jen zamumlat přibližný znění mé nadávky, protože šátek v hubě nic víc nedovolil.

"Ale neboj, ukážeš nám, jak jsi zábavný. Hned jak vyvoláme Stína. Ten si s tebou pohraje předtím, než tě spapá."

Stína? Sakra jakého Stína? Měl jsem tušit, že je za tím něco velkýho. Nedával jsem pozor. A teď doplácím tím, že se stanu čísi potravou. No nebude to poprvý.

SPN DaeJae - Dýchánek s démony 1/2

9. března 2013 v 13:06 | Nishi |  SPN DaeJae


Dýchánek s démony 1/2

Zakousl jsem se do toho extra tučného hamburgeru a usrkl piva. Osvěžující chuť se mi vlila do krku. Zbloudilá kapka stékala po sklence, ale já hleděl na něco úplně jiného.

Papír se pod mými prsty prohýbal a vlhnul, ale já ho i tak držel stále stejně a dokola pročítával ten samý text.

Umírající dobytek, ale žádné stopy po otrávení, úderu, ani lítající střeva po pasece. Prostě jen tak. V jednu chvíli. Na tom musí něco být. Ještě když se na místním hřbitově objeví otevřené a prázdné hrobky.

Vzal jsem jeden ze svých spousta telefonů a vytočil číslo na Bobbyho Singera. Něco jako středisko všech amerických lovců a nejen jich. A podmínkou není americké občanství. Super.