Květen 2013

Vodníček :D

28. května 2013 v 20:37 | Nishi |  Digital Art
Aneb rychlovka nedělního večera a dlouhé váhání, jestli to sem vůbec dát (tohle váhání třeba nepřežil Frodo/Klark Cent, kterej zůstane na ploše komplu a nikam nepocestuje)
No ale nakonec jsem usoudila, že na tabletu má nějaké to kouzlo a snad ho uvidíte i vy předtím, než to označíte za nestylové nepropracované cosi.
Buhaha já vážně nemám budoucnost... :D kéž bych se mohla inflitrovat do Michelangelovy dílny -.-

Sam Winchester a Castiel

26. května 2013 v 9:28 | Nishi |  Traditional Art
Asi si založím rodinku Castielů, budu se o ně starat, pošlu je do nebeské školy, pak je rozdám všem Samům a hlavně Deanům Winchesterům a jednoho si nechám, s nímž založím další generaci Castielské rodiny :DD
Asi bych měla kreslit Deana nebo B1A4, ale nemůžu si pomoct, Castiel je tak úžasný stvoření :D Když opomenu ty blbosti, které ho donutili scénáristi dělat... I can't help myself :D
Je sice až moje druhá nejoblibenější postava a nemám ráda toho herce (jeho charakter), Castiel má výrazy a hlášky k nezaplacení... hlavně ty výrazy :D
A u Sama jsem si řekla, že bych ho mohla KONEČNĚ nakreslit.
So here it is :)
(prosimvás dejte mi nějaký tip na něco jinýho, co bych mohla hodit na papír, protože moje SPN galerka na mobilu a tabletu je docela obsáhlá :D)

SPN DaeJae - Stupid Cupid 1/3

20. května 2013 v 19:33 | Nishi |  SPN DaeJae

Stupid Cupid 1/3

Vystoupil jsem z auta, Youngjae se ani neobtěžoval použít kliku a přenesl se ven, a čekal, zatímco jsem nám rezervoval pokoj. Teda, sobě. Youngjae brzo odejde někam jinam, že ano?

Ale nevypadal na to. Snažil se pořád přijít na něco co by ho u mě zdrželo.

Nepříjemná andělská osina.

Po návštěvě Patrika Austina jsme se dozvěděli, kolik rukopisů se kam poslalo, a pak rychle (podle mého gusta) jsme se přenášeli sem a tam a občas se nám to zavařilo více než obvykle. Kdo vymyslel dědictví a dary? Youngjae si však neustále stěžoval, že kdybych si po každém přemístění nesedl do restaurace na jídlo, mohli bychom to mít už dávno hotové. Jenže já jsem člověk. A létání není zrovna nejpohodlnější. Potřeboval jsem chvilky regenerace.

Castiel

19. května 2013 v 20:44 | Nishi |  Digital Art
Už zas! Cha cha! To je za to, že skončila osmá řada a že ten konec tááák .... Ne že by to byla totální ----, ale jde spíše o to, že na další řadu musím čekat až do října, že si to zamotali tak strašně, že netuším, jak to vůbec vymotají, a že z Case neustále dělají Dona Chichota. Můj andílku... (spoiler: můj nový človíčku...)

Je zvláštní jak si s jeho charakterem ti tvůrci hrají a ví, že ať udělají cokoliv, my prostě Case budeme mít stále v oblibě... a oni toho hojně využívají. Ale když jinak nejde... a Destiel... no... Destiel! :D

Ehm.

Zatracenej Metatron! Já věděla že starým lidem se nedá věřit! A k tomu andělům! Ale kdyby aspoň poslouchal Deana... Přesně jak vystihla jedna holka na tumblru: Kdyby vždy poslechl Deana, nebyl by pak takový svinčík. A vážně. Už o šestý řady... od čtvrtý... Ale tak Cas je takový rebel :D

Asi bych nezačala kreslit, kdybych nenarazila na tuto úžasnou galerii se spoustou SPN FA a já neobdivovala, jak dokáže tak vystihnout všechny obličeje, výrazy a *perfection*... A jako správná copycat jsem si řekla, že bych mohla vyzkoušet nakreslit Case (když už jsem byla v té SPN náladě) podle několika jeho fotek, avšak protože nemám ráda kreslení podle předlohy, tak nějak zkusit to z "vlastního úhlu".

Elfisto

15. května 2013 v 20:00 | Nishi |  Digital Art
I don't like it. I don't like. I really don't like it.
Je to prostě takové... prostě jak dělám já všechno. Tak moc jsem byla šťastná, když jsem udělala obličej a pak... křivka klesla hluboce dolů. Vrr!
Asi bych se vážně neměla snažit. Ne tak často. Cítím se, jako bych byla na zamrzlém bodě :D
Veliké a dlouhé achjo. Ani nemám chuť vypisovat, jak jsem dříve měla v plánu, jakou náhodou jsem mu přičarovala elfské uši (které najednou záhadně zmizely O_o) a dlouhé vlasy... Místo toho sedím, přeblikávám monitor z Chromu do jpg a kukám, jestli to na mě nějak nezapůsobí. Nejhorší je, že už s tím nemůžu nic dělat. Ne s mýma mizernýma schopnostma.
Asi zůstanu u hlavy ve stále stejném úhlu bez oblečení po ramena. Jo, co by šlo. A budu je dělat plešaté. Na hadry vážně nemám náladu.
Ale co už. Mám dvacet-třicet let na zlepšení. Takže kam spěchat? Zase abych ale nezakrnila... což se vlastně stalo před třemi roky -.-
("she sa-a-aid: Baby you're uncommitted; I sa-a-aid: Baby I don't really get it..." - mám chuť tuhle písničku poslouchat nonstop... před chvilou jsem od toho nebyla daleko. pak mě nebavilo pořád najíždět na Youtube.. -.-)
Zavřete oči a-

What's Happening? - B1A4's page

12. května 2013 v 16:35 | Nishi |  Traditional Art
Jak jsem slíbila, tak také udělala, a sic mě trošku bolí ručička, nevadí :D
Takže... jsem tak vyčerpaná, že k tomu nic neřeknu. Ať se už upeče ten ořechovník a grankovník!

Fialová záře

11. května 2013 v 13:20 | Nishi |  Digital Art
Nevím co dělat! Venku je tak depresivně, po dlouhý době mám na sobě zase tepláky a přemýšlím i o tom, že bych si mohla nasadit ponožky (i když hluboce pochybuji :D) a čas běží a já skáču od jednoho k druhému. Budit se dobrovolně o půl sedmé mě opravdu nebaví, zvláště o víkendu. Po učení a skončení vysílání Music Core jsem si sedla a .... no jo, mě to mohlo trvat tak kolem dvou tří hodin! *tlaská a jásá*. Možná to působí nedodělaně (v porovnání s Ferou- Femorianovým nosánkem, který obdivuji víc, jak čas plyne), ale nechci to ještě více zkazit :)
(Ige museun iriya!...♫♪)
Ehm, celý člnek :)


B1A4 - What's Going On?

10. května 2013 v 17:54 | Nishi |  B1A4

B1A4 tento týden vydali nové album What's Going On se stejnojmennou titulní písní a MVčkem... nějak jsem o tom nepsala, i když jsem totálně šílela, když 23.4. (2. výročí od debutu) byla zveřejněna první teaser fotka a pak to šlo a pak to album, u kterého jsem se ponořila do těch úžasných melodií, významu písní, Sandeulova nádherného hlasu, jeho vokálů, a taky bych popsala spousty přídavných oslavných jmen i ostatní členy...

Mořský déšť

5. května 2013 v 17:50 | Nishi |  Digital Art
Okej, tak poslední víkendovka, velká rychlovka a více depresovka než umělecké dílo, ale stalo se a přináším sem jakousi mořskou panu v dešti, což dohromady váně nejde, ale snad se najde člověk, který spojení pochopí :)

Ve svitu měsíce

5. května 2013 v 12:58 | Nishi |  Digital Art
Nějak se roztrhl pytel s mými digitálními výtvory (což je způsobené hlavně tím, že je víkend a nemám co k práci)...
Ale protože víkend končí, tak tohle je nejspíš můj poslední příspěvek.
Em... Rychle k tomu něco řeknu a je to.
Jsem nerozhodná. Takže jsem nevěděla, jestli tam ten modrý svit nechat, nebo ne. Nakonec zůstal a tak jsem nakonec použila okýnko s měsícem, aby měl nějaký smysl...
Akorát není tak "zlý", jak jsem chtěla. Spíše hodný Edward od vedle... -.- ach jo.
A měl mít košili. Starodávnou. Teď má triko... :D
(přeji) příjemné pokoukání a já si ještě rozmyslím, jestli budu něco dělat, nebo se najím a budu luštit chemii (tu jsem luštila už ráno, takže se tomu spíše vyhnu... ale jestli nebude mokro na balkoně, mohla bych ho navštívit).
A jestli uvidíte podobu s před-předchozím výtvorem "Garus" - ano, využila jsem stejné inspirace :D

Holčička

4. května 2013 v 13:01 | Nishi |  Digital Art
Přesně jak jsem předpokládala, můj vnitřní úspěch s předchozím Garem nyní poklesl se snahou udělat jednu imaginární holku.
Dokonce byla původně barevně, ale zvolila jsem podivně vyblité nevýrazné odstíny žlutohnědé a vypadalo to dostatečně blbě na to, abych to mohla raději převést do černobílé. Škoda. Původně měla být jakože vystrašená v skříni, kousajíc si ret, paprsek světla na ní vrhá pruh žluté... Ret zůstal, ale to ostatní už ne.
Postupem práce mi připomínala Toph z Avatara, ale ke konci jsem si uvědomila, že mi spíše připomíná Jukatu z Hladových přání. Jukatu v mých představách. Takže název může znít i takto: Holčička (Jukata)
Jenže. Jsem prostě zklamaná, že to nedopadlo tak pěkně, jako Garus... u něj jsem zůstala u klasické růžovo-modré kombinace a hurá. Tady jsem bohužel doplatila na to, jak vždy nenápadně mířím k hladkosti.
Takže konec diskuze, budu se snažit dál, ale měla bych to zkusit nejméně za měsíc :D