Srpen 2013

SPN DaeJae - Superstar 1/2

26. srpna 2013 v 21:53 | Nishi |  SPN DaeJae

Superstar 1/2

Bylo to divný. Z obyčejný otupělosti jsem najednou zas pocítil možnost otevřít oči a neváhal jsem to udělat. Ale překvapení už bylo, že místo ležení v postýlce jsem dřepěl, všude se ozýval bzukot a pištění a kdybych to neviděl na vlastní oči, věřil bych, že někdo pouští záznam z koncertu zatraceně nahlas.

No do prdele, co tu sakra dělám?

Rozhlídl jsem se kolem. Ale nic kromě šílených uřvaných holek, o nichž nemám tušení, kde se vzaly, kameramanů a dalších pět borců na pódiu, jsem neviděl.

V sluchátku (já nějaký mám?) začala hrát hudba a já se zhrozil. Co to sakra jako mám dělat? A k tomu mi před ústy držela černá koule, podle mě dost nestabilní, hadry mě táhly na všech místech a mikrofonová krabička na zadku studěla.

Dvě holčičky a chlapeček ;)

5. srpna 2013 v 16:42 | Nishi |  Traditional Art
Nebudu dávat každý do článku zvlášť, pak bych k tomu neměla co napsat. Ale ještě předtím, než vše okecám, chci se omluvit (zase) za neaktivitu (za co taky jiného, že?). Nějak prostě nenavštěvuju tenhle okruh internetu (říkala jsem si, že je to blbá věta a do článku ji dávat nebudu, ale budiž, stalo se) a když jo, nezanechám za sebou ani stopy :D Nevím, jestli není čas nato vyplížit se pryč, ale ono by to stejně nemělo žádný účinek a zbytečně bych se nadřela s kopírováním článků. Už tak že jsem články promazala a galerku vyklidila :)
No každopádně je už měsíc prázdnin a já se marně snažím pustit do čtění Paní Bovaryové... (to je tak nudná kniha! Zlepší se to? ...) Dáma s kaméliemi mě docela nadchla, ale tady se nemůžu přehoupnout přes hranici 50 stránek... A samotné psaní malého mého příběhu se taky seklo. Kámoška mě asi uškrtí, jakmile zjistí, že nebude mít co číst (a nad čím se smát :D)
No, když už jsem se tak rozepsala, zmíním i moji novou vášeň a to jsou nákupy. Jarno-letní nákupy. Slevy. High-waisted kraťásky a různé hadříky, polokošile a sukně (slyšíte? Sukně!) Zrovna dneska jsem si koupila další triko (za 80,- :P) a láká mě to koupit si vršek plavek, ale žádný mi nesedí, což mě tak nějak odrazuje. Heh ... :D
Samozřejmě mi žere čas i správcovství stránky B1A4 na fb, ale co bych neudělala pro své brášky, ne? :D
A teď ke kresbám :)