Září 2013

Návod na originální obraz a vlastní rámeček

29. září 2013 v 12:28 | Nishi |  Traditional Art
Nevíte co se zničenými botami, které nestojí za to dát do opravny, reklamaci by neuznali, a sami boty byly příliš levné, že jich zas taková škoda není?
Udělejte si z nich obraz!
Alespoň to jsem udělala já, když po roce se mi zničili botičky ze slev v Gatu a ten podpatek a puknutá podrážka jen dráždily rodiče, že s nimi málem hodili do koše. Já však svoje věci ráda a ochraňuji je, jak jen mohu, takže jsem se jich ujala a zapojila svoje umělecké cítění, až mě nenapadlo toto...:SPN DaeJae - Superstar 2/2

6. září 2013 v 23:53 | Nishi |  SPN DaeJae

Superstar 2/2

Byly to už dva týdny, co mě přišli navštívit rodiče. Ani nevím, proč jsem to tak emocionálně vnímal. Nejspíš po těch letech, kdy jsem byl trainee, kdy jsem vůbec nebyl ani jeden den doma a sotva jim volal každej den. Takže když se konečně objevili, dost mě to vykolejilo. Nechápu, jak jsem mohl porušit dietu a dát si hamburger a pivo. Ještě doteď se cítím provinile a proto cvičím, co můžu, až mi Youngjae pořád kecá, že se zbytečně přemáhám a že bych to v našem propagačním období neměl dělat.

Ačkoliv toho máme jak nasráno, baví mě to, co dělám, a užívám si toho, jako bych zpívání a tancování dělal poprví v životě.

A ten divnej pocit něčeho chybějícího mě deptá a deptá. Ale co nadělám.

Nechápu ani, jak se v mým přehrávači objevilo tolik staro-amerických songů. To je taková ta věc, která člověka zastaví a donutí se zamyslet, co se vlastně dělo. Ale vždy se našlo něco, co mě z myšlenek vyvrhlo. Moje štěstí.

Zrovna teď na mě zavolal Bang, ať z tý koupelny vylezu, že tam jsem už dlouho a manažer na nás čeká dole v autě. Upravil jsem si kotletky a trtal do našeho supr-transitu, kde se vždy vyspíme, protože ramena členů jsou opravdu měkká a pohodlná.

Welcome to hell

2. září 2013 v 12:21 | Nishi |  Diary
Aneb zas do školy.
Jediných pár důvodů, které mě hnaly vpřed, je že čas se nedá zastavit, začne konečně Supernatural, nové díly Naruta (u toho se ještě rozepíšu), GDho nové album a možný comeback B1A4 v listopadu :D
Tak a Naruto... Válka a Garův sexy hlas v proslovu byly drsný, avšak jakmile se objevil mrtvý Madara, tak už jsem hlavou kroutila i já. Tak přehnaně silný... Samotný díl mě celý rozklepal, protože zatímco ostatní říkají "drsný", já se spíš strachuju, kolik lidí že tam umře... Takže ne, nemám ho ráda, nemám ráda Uchihy. Bum a basta.
Přečetla jsem Olivera Twista a ten konec, kde tam Monks povídá o předávané nenávisti a pomstě, Dickens by si s Kishim plácli rukou... Až jsem měla pocit, že to je ninja Monks ze skryté londýnské vesnice...
Snažím se odvyknout nákupní mánii a přivyknout mému psych-rozvrhu, který mi sedí na stole a čumí na mě s těma okýnkama se zkratkami předmětů.
Achjo.
Musím zatknout pěsti a jestli se v průběhu roku neozvu, bouchla mi hlava... Asi bych si ju mohla pojistit... :D
A na konec skeče (jelikož jsem se prostě vůbec nezlepšila :D) po dlouhé době...