Říjen 2013

Homemade dárky

24. října 2013 v 18:12 | Nishi |  Traditional Art
...aneb efektně, rychle, snadno a levně :D
Ne, nemyslete si, že bych chtěla takhle ušetřit, ale prostě se musím nějak zabavit a toho je výborná činnost. Navíc vytvoříte něco, co není v obchodech k mání.
Takže copak se v tomto článku nachází?
- trsátko s vlastním motivem
- náramek s přívěsky
- naušnice


SPN DaeJae - Mučení jehňátek 2/2

18. října 2013 v 19:35 | Nishi |  SPN DaeJae

Mučení jehňátek 2/2

Pár dní cesty mě nikdy nezabilo, avšak teď, když jsem jel opravdu skoro nonstop, jsem začal pochybovat. Jenže měl jsem stopu. A to mě hnalo dál.

Lovci splácejí svý dluhy a to i já. Navíc mi myslím dluží on pár odpovědí, bez nichž se nehnu dál. A taky je to už sakra dlouho, co jsem toho idiota viděl na déle než pět minut.

Zastavil jsem u motelu, zaregistroval se a poté ihned navštívil google a hledal info o tom skladu. Po menším neplánovaném šlofíku jsem obhlídl okolí a došlo mi, že enochiánské znaky proti andělům zdobí zdi baráku, jen nejsou obyčejnými smrtelníky vidět. A taky pár černookých chlapíků tuhle budovu "nenápadně" hlídali. Prostě jako vždy. Vloupačka by měla být podle mého mínění jednoduchá. Ale dneska to už vzdávám, zítra budu připravenější.

Večer jsem si sedl do baru a se skleničkou whiskey zapíjel nudu. Když se vedle mě objevila bruneta s rtěnkou a riflovou bundičkou, neváhal jsem jí objednat panáka. Kdo řekl že musím tento večer strávit sám?

SPN DaeJae - Mučení jehňátek 1/2

7. října 2013 v 18:35 | Nishi |  SPN DaeJae

Mučení jehňátek 1/2

"Jsi to vážně ty, Daehyune?"

"Jasně že jsem, Bobby!"

"Přišlo mi, že ses mě právě zeptal na to, jak otevřít andělský vězení," ironicky poznamenal.

"Myslím to vážně."

"Já se ptal taky vážně."

"Bobby! Prostě... snaž se o tom najít co nejvíc a co nejrychleji, ano?" ztrácel jsem trpělivost.

"Jasně, jen najdu někoho, kdo už v nebi byl, nejlépe v tom vězení, a vrátil se," ironie ho stále neopouštěla.

"Víš ty co, čekej na mě."

"Jako bych na práci neměl nic jinýho."

Sherlock's page

3. října 2013 v 19:28 | Nishi |  Traditional Art
Jelikož jsem propadla Sherlockiánskému fandomu, byla jen otázka času, kdy nakreslím i hlavního představitele.
Byla to výzva, ne ani kvůli Sherlockovi nebo čemukoliv, ale spíše kvůli tomu, že jsem už dlouho neudělala nějaký črtek a musela jsem tak překonat nechuť a nakopnout se k popadnutí tužky. A tak to tedy dopadlo...
Mám ráda Sherlockovu osobnost, ale asi (určitě) bych s ním žít nemohla (škoda!). Přesto ho obdivuju a jeho hlášky mě nakopávají ke studování... zpočátku to dělali. Ještě jsem však nějak nepřišla na chuť herci, je to stejný vztah jako ke Castielovi a Mishu Collinsovi, ale Sherlock... Sherlock a jeho oči... HLAVNĚ jeho oči :D To jsou opravdu obdivuhodné a kouzelné očíčka.
Jako Sherlock je super, ačkoliv Benedictovu fotku mám v deníčku (dárek od kámošky, která ji nalezla v jednom magazínu) a vždy, když se na ni povídám, začnu se řehtat jak divá. Ne, nepřeháním. Něco na té fotce a obličeji je neuvěřitelně směšného, ačkoliv musím přiznat, že zas na jiných fotkách je atraktivní (a mnohokrát zas roztomilý... sakra... skoro čtyřicetiletý...) ... ježiš, já a rozebírat muže, to není nic pro mě. Ale musím přiznat, ano, Benedict je určitě obdivuhodná osoba :))
Takže, Sherlock. Konec, tečka. Klik na celý článek.