Duben 2014

Eubuk

23. dubna 2014 v 17:27 | Nishi |  Digital Art
Eubuk, aneb skromná ilustrace k jedné povídce.

Už dlouhou, ale opravdu dlouhou dobu jsem nic nenakreslila. Nic digitálně (vlastně, nic celkově). Sice komix, ano, zaměstnal mě na celé čtyři měsíce (stále mi zbývají 2 stránky do konce + 2 bonusovky), takže jsem neměla čas, náladu, nic. Až teďka nedávno jsem načrtla mini-jakože-Elsu a mého "Júbúka" (pověšenej na tyčce se na mě kouká jaksi svůdně a stahuje si šátek z hlavy :D) (no jen doufám, že takto ho nikdo číst nebude :D). A když už byl tužkou, tak proč ne tablískem?

Tohle digitální kreslení a barvování a štětcování mi opravdu nejde... -.- No co už. Přivítejte moji Monu Lisu...

Karamel(k)ový dortík

23. dubna 2014 v 12:27 | Nishi |  Traditional Art
Konečně dort, který bych dortem mohla nazývat. Aneb taťka měl narozeniny.

Jako správný chlap závislý na kávě, i můj taťka má rád karamel, ačkoliv to zas tolik nedává najevo. Takže volba byla jasná (kávovou plňku si dám do rezervy na mamčin dortík). Jelikož po x pokusech se mi nepodařilo udělat něco, co by vypadalo k světu, ať byl nápad jakýkoliv, rozhodla jsem se pro úplně jednoduchý design bez žádných obtížností. A vyšel mi úplně stejně, jako můj rychločrt udělaný za dvě minuty u televize.

No. Tak si to rozepišmě do celého článku.

SuperWhoLock comic

13. dubna 2014 v 12:31 | Nishi |  SWL comic
Tak... jednou jsem se chystala napsat, že na něčem pracuji a možná i to, na čem. Článek se mi však ztratil. Nevadí.
Tak tohle je věc, která mě zaměstnávala už od čtvrtého ledna, kdy jsem si na koneci prázdnin usmyslela, že bych mohla něco dělat. Byl to záhul. A protože je to přece jen mů výtvor, dávám na něj odkaz. Celý ho sem přenést se mi nechce.

Asi bych měla napsat, co to vůbec je. Je to komix, který kombinuje Supernatural, Sherlocka a Doctora Who. A tomuto mixu se pak logicky říká superwholock. No, a nebylo by super, kdyby tyto seriály udělaly jednu společnou epizodu? Na to jsem se soustředila. Na reálnou zápletku reálné epizody (což stejně ale nebude dávat smysl)

Ale pozor, je to anglicky :D (pokus o angličtinu)

Takže...


Sam and Dean Winchestres are hunters. They're saving people, hunting things, family bussines. However, something strange happened and they have appeared in a completly different world. But they're not alone, who got there. The fight for their way back home begins.